Каталоги

14 ноября 2018

 

Оновлені і поліпшені Питбайк GEON X- ride вже в найближчі дні надійдуть у продаж.

 

Раді поділитися новиною, що незабаром бренд Geon представить нове покоління піт-байків X- ride. Зовні мотоцикли залишилися без змін (за винятком наліпок), але значне оновлення пов'язано не з екстер'єром, а з двигуном. Тепер двигуни X- ride 150 і 190 вже в базовій комплектації мають такі нововведення:

- повнофункціональний генератор замість суто спортивного дозволяє оснастити мотоцикл всієї необхідної світлотехнікою для експлуатації на дорогах загального користування

- нові двигуни оснащені електро-стартерами і акумуляторами

- вдосконалена система ГРМ забезпечує кращу продуктивність двигуна і довше термін корисної експлуатації

- нова корзина зчеплення забезпечує підвищену довговічність і надійність

- 5-ступінчаста КПП замінила застарілу 4-ступінчасту

- опціонально доступна и версия з інжектором як 150 так и 190 - за запитом буде підготовлена ​​на протязі 1-2 робочих днів фахівцямі Geon Motosport.

GEON X- ride 150 і 190 традиційно представлені в конфігураціях PRO - на регульованих амортизаторах і легкосплавних колісних дисках діаметром 12 дюймів.

Бюджетна версія піт-байку GEON X- ride 125 в новій розмірності. Для зручності щоденної експлуатації і для підвищення прохідності X- ride 125 оснастили збільшеними колесами - 19 дюймів спереду і 16 ззаду, замість 17 і 14 відповідно. Модель буде представлена ​​однією базовою комплектацією - Sport - на нерегульованих амортизаторах і залізних ободах коліс.

А також очикується і надходження найпопулярнішого средньоразмірного ендуро - GEON Terrax 250. Комплектація мотоцикла залишилася колишньою. Geon TerraX 250 Enduro - мотоцикл з відміннім поєднанням легкості і простоти конструкції властівіх молодшим моделям з потужністю и надійністю, характерними для старших моделей.

Всі мотоцикли X-ride та Terrax оснащуються повним комплектом світлотехнікі, дзеркал, спідометром і заднім бризковикам із стоп-сигналом, він же і кріплення номера - весь необхідній комплект для реєстрації мотоцикла і експлуатації на дорогах загально користування. Компанія-імпортер надає повний пакет документів.

Всі Версії мотоціклів оснащуються гелевими акумулятори Dynavolt, а такоже продовжує діяті спеціальна програма - при купівлі будь-которого мотоцикла Geon покупець отрімує в подарунок моторне мастило Motul на дві перші заміні для найвіщого рівня ефективності обкатки.


1S0A7969-1.jpg

Geon Motosport (20) — копия.jpg


Возврат к списку