Каталоги

29 июля 2019  Як вибрати і який купити перший мотоцикл початківцю

Для початку звертаємо вашу увагу на те, що такі види мотоциклів як кросові, круїзери і спортбайки не підходять для навчання через специфіку посадки і цілого ряду інших особливостей.
При виборі та купівлі першого мотоцикла варто звернути увагу на вибір експертів у цьому питанні, а хто, як не інструктори мотошкол компетентні в цьому питанні? Інструктори, як правило, люди з великим досвідом водіння і роблять вибір з розумінням всієї специфіки водіння. В першу, чергу вибір мотошкола доводиться на стріт. Це мотоцикли з класичною посадкою райдера - пряма спина у вертикальному положенні і з відносно високим кермом. Така посадка забезпечує максимально комфортне положення і зручність в управлінні. Руки, ноги і спина на таких мотоциклах беруть найбільш природне положення що забезпечує зручну посадку, можливість правильно керувати рухом і швидко реагувати при необхідності. 

Geon Open Day 2019 Odesa Фото-звіт (13).jpg

Ергономіка
Один з ключових моментів на перших етапах навчання - висота по сидінню, важливо, щоб при зупинці мотоцикла водій міг стояти спираючись на обидві ноги, а не тягнутися носками до дорожнього покриття. Наступне, на що треба звернути увагу - це вага мотоцикла. Мотоцикл повинен бути не тільки легким, але і збалансованим, що б таким він був і в управлінні. А також підніжки мають буди безпосереднью під водієм, а не спереді, як на круїзерах і не сзаду, як на спортах. 

Двигун
Інший важливий параметр - двигун. Для навчання оптимальним вважається двигун з об'ємом 125-200 кубічних сантиметрів. Мотоцикли з таким двигуном порівняно малопотужні, легкі і не варто забувати про їх низьку вартість. Ще важливо додати, щоб двигун був оснащений балансувальним валом. Це впливає не тільки на комфорт водія, але і на довговічність конструкції, а також зручність у використанні. До того ж на такому мотоциклі просто приємніше їздити. Інший важливий технічний момент - це верхнє розташування розпрідвалу. Якщо не вдаватися в подробиці, то такі двигуни є більш сучасними і економічними, вони м'якше працюють і мають кращу еластичність і чуйністю, що важливо для новачків.

Geon Open Day 2019 Odesa Фото-звіт (24).jpg

Запчастини і ціна
При цьому важливо, щоб мотоцикл був вигідним не лише в покупці, але і в обслуговуванні. І тут при виборі не зайвим буде проаналізувати ціни в Україні на запчастини та витратні матеріали, а також їх наявність в країні.
За останніми двома параметрами вигідно відрізняються китайські мотоцикли в порівнянні з дорогими японськими і європейськими брендами. Але вибираючи китайський мотоцикл необхідно ретельно аналізувати репутацію та імідж бренду. Серед виробників китайських мотоциклів вже давно є надійні і якісні бренди. У міру того, що японські виробники багато років розміщують свої виробництва мало-кубатурних мотоциклів на території Китаю, то майже вся компонентна база (запчастини та комплектуючі) є ідентичною. Вибираючи китайський мотоцикл, важливо не продешевити - найдешевші, як правило, і оснащуються відповідними компонентами, відповідно, мотоцикли дорожче вже оснащуються деталями з тих же заводів, що і «бренди».

Geon Pantera N200 S200 (1).jpg


Підсумок
Підводячи підсумок: на нашу скоромної думку (і думку інструкторів шкіл водіння) Geon Pantera S200 якраз той мотоцикл який здатний вирішити всі ці завдання. Pantera легкий мотоцикл з об'ємом двигуна 200 см3 зі зручною посадкою і гарною керованістю. А якщо падіння все ж трапиться фірма Geon завжди надасть потрібні запчастини в будь-якому необхідній кількості і за прийнятною ціною. Не варто забувати і про передпродажну підготовку мотоцикла - на фірмовому сервісі Geon цим займаються професіонали з відповідним знанням техніки і специфіки її експлуатації, а відповідно виконані ними налаштування мотоцикла будуть вірними.
Як завжди, продовжує діяти спеціальна програма - при купівлі будь-якого мотоцикла Geon покупець отримує в подарунок моторне мастило Motul на дві перші заміни для підвищення ефективності обкатки.

Geon Open Day 2019 Odesa Фото-звіт (26).jpg

Возврат к списку