Каталоги

1 августа 2019
ПЕРЕВАГИ гелевих акумуляторів Dynavolt 

Гелеві акумулятори Dynavolt найкраще підходять для мототехніки, квадроциклів і гідроциклів і ось чому: 

1) Гелевий електроліт гарантує відсутність витікання. Батареї стають більш безпечними і стійкими до сильної вібрації та ударів. При цьому можлива установка акумулятора на бічну поверхню і навіть в перевернутому стані. 

 2) Нано-гелевий електроліт позбавлений недоліків кислотних. У нього не відбувається розкладання кислоти, тому можна уникнути сульфації (кристалізації солями сірчаної кислоти) катодних пластин і корозії анодних пластин (в нижній частині пластини через високу питому вагу кислоти). 

 3) Акумулятор максимально ефективний навіть у поза штатних режимах роботи, що дозволяє експлуатувати його в спекотних погодних умовах, при температурі до + 50 ° С. або в низкотемпературних режимах, наприклад при -35 ° С і нижче. 

 4) Не боїться глибокого розряду. Гелевий електроліт знаходиться в «пов'язаному» стані, тому розряд акумулятора не супроводжується його випарюванням, корозією решітки і сповзанням активної маси позитивного електрода. 

 5) В гелевих акумуляторах використовується активний матеріал, що збільшує ємність акумулятора. У той час як потенціал звичайних батарей значно знижується в про-процесі експлуатації, ємність гелевого акумулятора зберігається на більш стабільному рівні, забезпечуючи при цьому більш тривалий термін служби. Цей ефект з'являється після тривалої експлуатації. У порівнянні зі звичайними акумуляторами, термін служби гелевих акумуляторів в два рази довше. 

 6) Можливість використання поряд з чутливим електронним обладнанням. 

 7) Відсутнє газовиділення. Це зменшує втрату маси електроліту (зберігається щільність), збільшує продуктивність акумулятора. Акумулятор краще пере-носить тривале зберігання, що збільшує термін його зберігання. 

 8) Стабільно працює у вологому навколишньому середовищу. Можлива робота навіть під водою, на глибині до 10 метрів. 

 9) Найнижча питома вартість в співвідношенні «ціна / кількість місяців експлуатації», а також в співвідношенні «ціна / кількість циклів». 

 10) Ідеальний як стартерна батарея - мають найкращі показники пускового току в усіх температурних режимах (звертайте увагу на температуру оточення в таблиці) 

 11) Фактично мають більшу ємність ніж вказано на корпусі завдяки високому показнику ємності гелевого електроліту. 

ВИМОГА: Для підзарядки батареї необхідно застосовувати сучасні автоматичні зарядні пристрої з регульованою напругою. Для збільшення терміну служби не допускати перезарядки від бортової мережі (під час ТО, слід перевіряти реле зарядки на який видається струм (13.8-14.IV). 

Підбирайте і замовляйте онлайн на сайті GeonParts.com.ua

1.jpg

3.jpg
5.jpg
123.jpgВозврат к списку